Contact

Alle Deponering en Verkoop worden uitgevoerd

Kazernenlaan 39 B
1040 Brussel
Belgïe

Zie op een kaart

Schrijf ons

 

Zetel en informatie

Millon Belgique S.P.R.L

+32 (0)2/646.91.38 - +32 (0)2/218.00.18

Kazernenlaan 39 B
1040 Brussel

Open van maandag tot vrijdag van 10u tot 13u en van 14u tot 18u.

contact@millon-belgique.com

VAT : BE 0891 455 833
IBAN : BE42 0682 4806 0854
BIC : GKCCBEBB

Medewerkers

Voorzitter van Groupe Millon
Alexandre Millon
 
Algemene directeur
Arnaud de Partz
arnaud@millon-belgique.com
Administratie - Accounting
Hadrien Abbès
hadrien@millon-belgique.com
Fotografie
Arnaud des Cressonnières
cresson@millon-belgique.com

Stripverhalen

Verantwoordelijk
Michaël Deneyer
michael@millon-belgique.com
Expert platen en originele tekeningen
Thierry Goossens
+32 (0)473/70.74.40
thierry@millon-belgique.com
Expert 3D-objecten
Jean Michel
+32 (0)477/25.73.79
jeanmichel@millon-belgique.com

Oude en moderne boeken

Verantwoordelijk
Italia Mastromarino
italia@millon-belgique.com
Expert oude en moderne boeken
Frédéric Deville (librairie ABAO)
+32 (0)2/663.79.80
abao@millon-belgique.com

Juwelen, horlogemakers en goudsmeden

Deskundige juwelen
Céline Rose David
celine@millon-belgique.com
Deskundige in horlogemakers
Sébastien Delbar
sebastien@millon-belgique.com

Moderne kunst & Hedendaagse kunst

Verantwoordelijk en specialist
Melissa Lafont
melissa@millon-belgique.com

Antieke schilderijen, meubels & kunstvoorwerpen

Verantwoordelijk en specialist oude schilderijen
Italia Mastromarino
italia@millon-belgique.com
Consultant
Régis Baert

Asian Arts

Verantwoordelijk
Melissa Lafont
melissa@millon-belgique.com
Expert
Régis Baert

First Arts

Verantwoordelijk
Hadrien Abbès
hadrien@millon-belgique.com
Expert
Serge Reynes