Contact

Alle Deponering en Verkoop worden uitgevoerd

Kazernenlaan 39 B
1040 Brussel
Belgïe

Zie op een kaart

Schrijf ons

 

Zetel en informatie

Millon Belgique S.P.R.L

+32 (0)2/218.00.18

Kazernenlaan 39 B
1040 Brussel

Open van maandag tot vrijdag van 10u tot 13u en van 14u tot 18u.

contact@millon-belgique.com

VAT : BE 0891 455 833
IBAN : BE42 0682 4806 0854
BIC : GKCCBEBB

Medewerkers

Voorzitter van Groupe Millon
Alexandre Millon
 
Algemene directeur & expert stripverhalen
Arnaud de Partz
arnaud@millon-belgique.com
Administratie - Accounting
Hadrien Abbès
hadrien@millon-belgique.com
Fotografie
Arnaud des Cressonnières
cresson@millon-belgique.com
 
Logistiek
Clément Brasseur
clement@millon-belgique.com

Stripverhalen

Verantwoordelijk en specialist
Michaël Deneyer
michael@millon-belgique.com
Expert platen en originele tekeningen
Thierry Goossens
thierry@millon-belgique.com
Expert 3D-objecten
Jean Michel
jeanmichel@millon-belgique.com

Juwelen, horlogemakers en goudsmeden

Verantwoordelijk
Jemma Tarlton
jemma@millon-belgique.com
Deskundige juwelen
Céline Rose David
celine@millon-belgique.com
Deskundige in horlogemakers
Sébastien Delbar
sebastien@millon-belgique.com

Moderne Kunst, Hedendaagse Kunst & Belgische Kunst

Verantwoordelijk en specialist
Melissa Lafont
melissa@millon-belgique.com
Expert
Olivier Bertrand
olivier@millon-belgique.com

Antieke schilderijen & kunstvoorwerpen

Verantwoordelijk en specialist oude schilderijen
Italia Mastromarino
italia@millon-belgique.com
Consultant
Régis Baert
regis@millon-belgique.com

Asian Arts

Expert
Régis Baert
regis@asi-auction.com